Dachy solarne - przewodnik na rok 2024

Budując dom wiele osób szuka eko rozwiązań, które równocześnie nie pochłoną rodzinnego budżetu. Położenie dachu, a następnie montaż paneli fotowoltaicznych często wydaje się rozsądną, choć drogą opcją. Dobrym rozwiązaniem są tutaj dachy solarne, które są pokryciem 2w1 - zadbają o izolacje domu, tak jak tradycyjny dach, a jednocześnie wyprodukują prąd potrzebny dla funkcjonowania gospodarstwa czy ładowania auta elektrycznego.

Dzięki dachówkom solarnym Twój dom może być ekologiczny, energooszczędny, a do tego wytrzymały i wydajny. Co więcej, dachy solarne idealnie komponują się z architekturą, tworząc nowoczesny design. Konstrukcja dachu solarnego jest prosta i lekka w montażu, a dopasowane panele i listwy perfekcyjnie komponują się w jedną całość, zapewniając maksymalną estetykę.

Zalety dachów solarnych:

 • Energooszczędność
 • Ekologiczne rozwiązanie
 • Nowoczesny design
 • Wytrzymałość
 • Wydajność
 • Łatwość montażu
 • Zwiększają wartość domu

Dachy solarne SunRoof

to prawdziwa innowacja na rynku budowlanym. Dachówki zintegrowane z ogniwami fotowoltaicznymi doskonale łączą cechy instalacji fotowoltaicznej oraz tradycyjnego dachu. To ekologiczne rozwiązanie nie tylko świetnie się prezentuje, ale jest również bardzo wydajne i wytrzymałe. Dachy solarne są łatwe w montażu i zapewnią nowoczesny design Twojego domu. Poniżej przedstawiamy producenta dachu solarnego wraz z cenami na rok 2021.

Modele SunRoof:


Dach przyszłości w Twoim domu?

Wypełnij formularz, aby otrzymać spersonalizowaną ofertę na dach solarny. Twoje dane wykorzystamy tylko w celu przygotowania i przedstawienia (niezobowiązującej) oferty.

            Wymagane zgody: *             Polityka prywatności

             Nasi partnerzy od dachów solarnych

             Współpracujemy wyłącznie z 1 najbardziej solidnymi producentami dachów solarnych :