Dachy solarne - przewodnik na rok2022

Budując dom wiele osób szuka eko rozwiązań, które równocześnie nie pochłoną rodzinnego budżetu. Położenie dachu, a następnie montaż paneli fotowoltaicznych często wydaje się rozsądną, choć drogą opcją. Dobrym rozwiązaniem są tutaj dachy solarne, które są pokryciem 2w1 - zadbają o izolacje domu, tak jak tradycyjny dach, a jednocześnie wyprodukują prąd potrzebny dla funkcjonowania gospodarstwa czy ładowania auta elektrycznego.

Dzięki dachówkom solarnym Twój dom może być ekologiczny, energooszczędny, a do tego wytrzymały i wydajny. Co więcej, dachy solarne idealnie komponują się z architekturą, tworząc nowoczesny design. Konstrukcja dachu solarnego jest prosta i lekka w montażu, a dopasowane panele i listwy perfekcyjnie komponują się w jedną całość, zapewniając maksymalną estetykę.

Zalety dachów solarnych:

  • Energooszczędność
  • Ekologiczne rozwiązanie
  • Nowoczesny design
  • Wytrzymałość
  • Wydajność
  • Łatwość montażu
  • Zwiększają wartość domu

Dachy solarneSunRoof

to prawdziwa innowacja na rynku budowlanym. Dachówki zintegrowane z ogniwami fotowoltaicznymi doskonale łączą cechy instalacji fotowoltaicznej oraz tradycyjnego dachu. To ekologiczne rozwiązanie nie tylko świetnie się prezentuje, ale jest również bardzo wydajne i wytrzymałe. Dachy solarne są łatwe w montażu i zapewnią nowoczesny design Twojego domu. Poniżej przedstawiamy producenta dachu solarnego wraz z cenami na rok 2021.

ModeleSunRoof:


Dach przyszłości w Twoim domu?

Wypełnij formularz, aby otrzymać spersonalizowaną ofertę na dach solarny. Twoje dane wykorzystamy tylko w celu przygotowania i przedstawienia (niezobowiązującej) oferty.

Imię i nazwisko *
Adres e-mail *
Numer telefonu *
Region *
Preferowane godziny kontaktu *
Powierzchnia dachu (m2)*
Planujesz budowę domu czy remont dachu? *Budowa domuRemont dachu
Czy posiadasz już projekt domu/dachu? *TakNie
Planowana data budowy dachu: *1 - 3 miesiące3 - 6 miesięcy6 - 12 miesięcyPonad rok
RTV/AGDOgrzewanie elektryczneKlimatyzacjaPompa ciepłaSamochód elektrycznyOgrzewanie basenuAutomatyka domowa ("inteligentny dom")Inne
Pytania (opcjonalne):
Wymagane zgody: *

Zapoznałem się i akceptuję Politykę Prywatności

Polityka prywatności

Nasi partnerzy oddachów solarnych

Współpracujemy wyłącznie z1 najbardziej solidnymi producentamidachów solarnych: