Warianty okien dachowych Fakro

Prezentujemy produkty z kategorii okien dachowych producenta Fakro
dostępne w Łodzi w DachDesign Łódź.

Fakro Łódź

Fakro FPP

FPP to okna uchylno-obrotowe wykonane najwyższej jakości drewna sosnowego, klejonego warstwowo, impregnowanego próżniowo. Drewno jest dwukrotnie malowane ekologicznym lakierem akrylowym w kolorze naturalnym. Funkcja uchylna w zakresie od 0-35° umożliwia łatwe podejście do krawędzi otwartego okna, co zwiększa przestrzeń użytkową pomieszczenia oraz zapewnia nieograniczony widok na zewnątrz. Funkcja obrotowa do 180° stosowana jest do mycia zewnętrznej szyby czy zakładania markizy. 

Fakro FPU

FPU to okno dachowe nowej generacji posiadające dwie oddzielone od siebie funkcje otwierania skrzydła – uchylną oraz obrotową. Okna Fakro FPU przeznaczone są do pomieszczeń o okresowo podwyższonej wilgotności powietrza jak np. łazienka czy kuchnia. Okna FPU standardowo dostępne są z energooszczędnym pakietem szybowym U3.

Fakro PPP

PPP to okna do kuchni oraz łazienek. Uchylno-obrotowe okna PPP wykonane są z tworzywa, które nie pochłania wilgoci. Okno jest trwałe i odporne na korozję. Przeznaczone do pomieszczeń, w których przez dłuższy okres utrzymuje się wilgotne powietrze. Wielokomorowe profile PVC wzmocnione są rdzeniami stalowymi. Dostępne wersje w kolorze białym oraz z okleiną imitującą sosnę lub złoty dąb.

Fakro FTP

FTP to popularna konstrukcja okien z zawiasem umieszczonym w połowie wysokości okna. Wygodna obsługa okna zapewniona jest dzięki klamce umieszczonej w dolnej części skrzydła. Klamka posiada dwa stopnie mikrouchylenia. Okno charakteryzuje się łatwym sposobem mycia zewnętrznej szyby i zakładania markizy dzięki zasuwce blokującej obrócone skrzydło o 180°. FTP to jedne z popularniejszych modeli okien firmy Fakro. W Łodzi oraz okolicach są to jedne z najpopularniejszych obrotowych okien dachowych.

Fakro FTS

Okna FTS to najpopularniejsze w Łodzi okna obrotowe, a także jeden z czołowych produktów firmy Fakro. Okna FTS wyposażone są w energooszczędny pakiet szybowy U2. Rama okna wykonana jest z drewna sosnowego, klejonego warstwowo oraz impregnowanego próżniowo. Zakres montażu okna wynosi 15-90°. W oknach FTS można zamontować także system elektronicznego sterowania. 

Fakro PTP

Okna PTP marki Fakro to okna obrotowe o podwyższonej odporności na wilgoć idealne do pomieszczeń takich jak łazienki, kuchnie, pralnie, salony kąpielowe czy pomieszczenia do ćwiczeń. Okna wyposażone są w energooszczędny pakiet szybowy U3. Okna wykonane są z tworzywa, które nie pochłania wilgoci. Okno jest trwałe i odporne na korozję. 

Fakro FTT

Okna FTT to obrotowe okna superenergooszczędne. Specjalne okna dachowe przeznaczone do budownictwa energooszczędnego oraz pasywnego. Pakiet szybowy osadzony jest w specjalnie zaprojektowanej ramie skrzydła. Posiada ona poszerzone drewniane profile w porównaniu ze standardowym oknem. W oknie zastosowano pięć uszczelek .Taka konstrukcja minimalizuje zjawisko powstawania mostków cieplnych oraz zapewnia lepszą izolacyjność okna. Takie rozwiązania sprawiły, że wiele projektów domów energooszczędnych realizowanych w Łodzi zakłada użycie właśnie okien FTT firmy Fakro.

Okna FTT występują również w wersji FTT U8 Thermo (o współczynniku Uw = 0,58W/m2K) – najbardziej energooszczędnego okno dachowego na świecie z pojedynczym pakietem szybowym.

Fakro FYP

Okna FYP to okna o podwyższonej osi obrotu. Okno otwierane obrotowo lecz oś obrotu umieszczona jest powyżej połowy wysokości okna przez co nawet wysoka osoba może podejść do krawędzi otwartego okna. Dolna część skrzydła pełni rolę okna klapowego, a górna stanowi dodatkowe doświetlenie. Skrzydło przy obrocie o kąt od 0-40° podtrzymywane jest przez innowacyjny mechanizm wspomagający, który pozwala pozostawić otwarte skrzydło w dowolnej pozycji w tym zakresie. 

Fakro FDY

Okna obrotowe o podwyższonej osi obrotu FDY wykonane są z najwyższej jakości drewna sosnowego, klejonego warstwowo, impregnowanego próżniowo. FDY standardowo wyposażone są w energooszczędny pakiet szybowy U3, który zapewnia doskonałe parametry termoizolacyjne oraz wygłuszeniowe. Obrócone skrzydło blokowane jest do mycia przez zasuwkę przy kącie 160°. Okna FDY są często wybierane przez inwestorów w Łodzi, którzy stawiają na najnowocześniejsze rozwiązania, najwyższą jakość oraz przystępną cenę.

Gdzie kupić okna dachowe Fakro w Łodzi

DachDesign

W hurtowni dachowej DachDesign w Łodzi nasi sprzedawcy zajmują się dachami juz 10 lat. Skorzystaj całkowicie za darmo z pomocy naszego doradcy, który policzy dla Ciebie pokrycie dachowe wykonane z wykorzystaniem okna dachowego Fakro, zaproponuje alternatywne modele i producentów oraz zapewni:

  • Nieodpłatną, pełną kalkulację kosztu dachu
  • Profesjonalne doradztwo w zakresie okien dachowych
  • Najtańszą ofertę kupna okien dachowych Fakro w Łodzi z wysokimi rabatami
  • Realizację pokrycia przez najsolidniejsze zespoły dekarskie w Łodzi

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zadzwoń do nas lub wyslij e-mail, a nasz ekspert udzieli odpowiedzi na pytania i przygotuje najlepszą ofertę na okno dachowe Fakro.

DachDesign
ul. Rokicińska 9C
95-020 Kraszew (k. Łodzi)
https://dachdesign.pl/

SunRoof

Skontaktuj się z przedstawicielem SunRoof w Łodzi i poznaj naszego eksperta. Nasz pracownik z przyjemnością sporządzi dla Ciebie indywidualną kalkulację i opowie Ci, jak funkcjonują Okno dachowe Fakro. Działamy na terenie Łodzi. Gwarantujmy:

  • Nieodpłatną, pełną kalkulację kosztu dachu
  • Profesjonalne doradztwo w zakresie okien dachowych
  • Najtańszą ofertę kupna okien dachowych Fakro w Łodzi z wysokimi rabatami
  • Realizację pokrycia przez najsolidniejsze zespoły dekarskie w Łodzi

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zadzwoń do nas lub wyslij e-mail, a nasz ekspert udzieli odpowiedzi na pytania i przygotuje najlepszą ofertę na okno dachowe Fakro.

SunRoof Technology Sp. z o.o.
ul. Roosevelta 8
90-056 Łódź
https://sunroof.se/pl/

Napisz do nas

Szukasz okna dachowego Fakro w innym mieście niż w Łodzi - zmień miasto

Nasi partnerzy od okien dachowych w Łodzi

Pracujemy wyłącznie z 3 najpopularniejszymi producentami okien dachowych dostępnych w Łodzi: