Modele okien dachowych Roto

Poniżej znajdują się modele z zakresu okien dachowych producenta Roto
z możliwością zakupu w Łodzi w DachDesign Łódź.

Roto Łódź

Roto Designo R4

Designo R4 to obrotowe okna dachowe z osią obrotu w ½ wysokości. Okna Designo R4 są doskonałym uzupełnieniem okien Designo R7 w miejscach trudno dostępnych. Do obsługi wysoko zamontowanych okien dachowych można zastosować drążek teleskopowy. Okna Designo R4 zapewniają optymalne doświetlenie i wentylację poddasza. Dostępne są w 7 najpopularniejszych rozmiarach, zarówno w wersji PVC jak i drewnianej. Designo R4 stały się jednymi z najpopularniejszych okien dachowych w Łodzi. 

Roto Designo R7

Okno wysokoosiowe Designo R7 wyróżnia się w stosunku do tradycyjnego okna obrotowego lepszą funkcjonalnością oraz wyższym komfortem obsługi. Oś obrotu okna umieszczona jest w ¾ wysokości, dzięki czemu otwarte skrzydło „nie wchodzi do pomieszczenia”, zapewniając w ten sposób swobodny dostęp do otwartego okna w pozycji wyprostowanej. Zastosowanie okuć Roto umożliwia obrót okna o 120° (pozycja do mycia), dzięki czemu łatwo jest je utrzymać w nienagannej czystości. Okna Roto są bardzo cenione przez łódzkich dekarzy za rozwiązania, które ułatwiają im pracę. Jednym z takich rozwiązań jest możliwość regulacji pomontażowej – likwidacja przekoszeń powstałych wskutek pracy więźby dachowej.

Roto Designo R6

To klasyczne rozwiązanie, posiadające oś obrotu w połowie wysokości, obsługiwane jedną klamką znajdującą się u dołu okna. Okno charakteryzuje się nowoczesnym wzornictwem oblachowania zewnętrznego w wyjątkowej kolorystyce antracyt metallic oraz obniżonym montażem w dachu. Zaletą okna dachowego Designo R6 jest seryjnie zamontowany termo-blok WD, poprawiający parametry izolacyjne okna o 15%, dzięki czemu okna te są często wybierane przez łódzkich inwestorów. Zaleta okien R6 jest również, podobnie jak w innych oknach Roto, możliwość regulacji pomontażowej, która pozwala na likwidację przekoszeń powstałych w wyniku pracy więźby dachowej.

Roto Designo R8

Uchylno-wysokoosiowe okno dachowe Designo R8 dzięki zastosowaniu specjalnych okuć posiada dwa systemy otwierania sterowane jedną klamką. Pozycja uchylna skrzydła to bezpieczny i wygodny dostęp do otwartego okna. Pozycja wysokoosiowa w ¾ wysokości okna to efektywne wietrzenie i możliwość wyglądania przez otwarte okno w pozycji wyprostowanej. Bezpieczeństwo zapewnia automatyczna blokada okna w pozycji do mycia. Okno R8 dostępne jest w dziesięciu rozmiarach z różnymi pakietami szybowymi. 

Roto Designo RotoTronic

W miejscach trudno dostępnych i w połączeniach wielokrotnych doskonale sprawdzają się okna obrotowe Designo R4 RotoTronic. Wyposażone są one w napęd elektryczny, pozwalający na obsługę okna za pomocą przełącznika umieszczonego w ścianie (RotoTronic E), pilota (RotoTronic EF) lub z modułem solarnym (RotoTronic SF). Czujnik deszczu dostępny jest w standardzie i zleca ich automatyczne zamknięcie w przypadku wystąpienia opadów. Okno RotoTronic jest fabrycznie przystosowane do współpracy z roletami zewnętrznymi ZRO w wersji E (sterowane przełącznikiem). Obsługa rolety pilotem następuje poprzez sterownik okna (tylko w wersji RotoTronic EF). Okno RotoTronic można podłączyć do sieci systemu inteligentnego budynku poprzez zastosowanie przełącznika bezpotencjałowego (przekaźnika). Przełączniki dostarcza producent systemów inteligentnych budynków. Okna elektryczne w Łodzi stają się normą. Nowoczesne budownictwo wymaga nowoczesnych rozwiązań o najwyższej jakości, a takie właśnie może zaoferować Roto.

Roto RotoComfort i8

Okno Roto Comfort i8 jest pierwszym w pełni automatycznym oknem uchylno-wysokoosiowym, w którym napęd okna został całkowicie zintegrowany z jego konstrukcją, pozostając niewidocznym dla użytkownika poddasza. Obsługa okna jest możliwa za pomocą przełącznika, pilota, smartfona bądź tabletu. Dodatkowo okno otwiera się szybciej niż w innych tradycyjnych modelach okien dachowych zdalnie sterowanych i dostępne jest z niskoemisyjnym pakietem szybowym, który pozwala oszczędzać energię.

Roto Roto Q

Roto Q to nowoczesne okna obrotowe – nowość w ofercie firmy Roto. Okna Roto Q stały się hitem na łódzkim rynku. Docenili je zarówno inwestorzy, jak i dekarze. Roto Q dostępne są w różnych rozmiarach, wykonane z drewna jak i PCV z różnymi pakietami szybowymi. Dostępne są także w wersji Tornic – sterowania elektronicznego. Okna Roto Q są niezwykle łatwe w montażu dzięki specjalnemu systemowi „klik”. Niemiecka technologia i polskie wykonanie to gwarancja lepszej jakości życia codziennego, które zapewnione jest m.in. dzięki 15-letniej gwarancji – jednej z najdłuższych na rynku.

Gdzie kupić okna dachowe Roto w Łodzi

DachDesign

W ramach firmy DachDesign w Łodzi nasi specjaliści sprzedają dachy od 2008 roku. Skorzystaj bez żadnej opłaty z pomocy naszego eksperta, który policzy dla Ciebie dach wykonany z wykorzystaniem okna dachowego Roto, zaoferuje alternatywne modele i producentów oraz zapewni:

  • Nieodpłatną, pełną kalkulację kosztu dachu
  • Profesjonalne doradztwo w zakresie okien dachowych
  • Najlepszą ofertę kupna okien dachowych Roto w Łodzi z wysokimi rabatami
  • Wykonawstwo dachu przez najsolidniejsze zespoły dekarskie w Łodzi

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Odwiedź nasz punkt lub zadzwoń, a nasz sprzedawca udzieli odpowiedzi na pytania i sporządzi najkorzystniejszą wycenę na okno dachowe Roto.

DachDesign
ul. Rokicińska 9C
95-020 Kraszew (k. Łodzi)
https://dachdesign.pl/

SunRoof

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej od naszego eksperta. Nasz pracownik z przyjemnością rozpisze dla Ciebie indywidualną kalkulację i przybliży Ci, jak funkcjonują Okno dachowe Roto. Działamy w Łodzi oraz jej okolicach. Zapewniamy:

  • Nieodpłatną, pełną kalkulację kosztu dachu
  • Profesjonalne doradztwo w zakresie okien dachowych
  • Najlepszą ofertę kupna okien dachowych Roto w Łodzi z wysokimi rabatami
  • Wykonawstwo dachu przez najsolidniejsze zespoły dekarskie w Łodzi

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Odwiedź nasz punkt lub zadzwoń, a nasz sprzedawca udzieli odpowiedzi na pytania i sporządzi najkorzystniejszą wycenę na okno dachowe Roto.

SunRoof Technology Sp. z o.o.
ul. Roosevelta 8
90-056 Łódź
https://sunroof.se/pl/

Napisz do nas

Szukasz okna dachowego Roto w innym mieście niż w Łodzi - zmień miasto

Partnerzy od okien dachowych w Łodzi

Pracujemy tylko z 3 najpopularniejszymi producentami okien dachowych do wyboru w Łodzi: