Modele podbitek dachowych Bud Mat

Poniżej przedstawiamy produkty z kategorii podbitek dachowych producenta Bud Mat
do kupienia w Gdańsku w Ambit Gdańsk.

Bud Mat Gdańsk

Bud Mat Podbitka PCV

Zastosowanie podsufitki pozwala na szybkie i efektowne wykończenie pokrycia dachowego oraz na jego dodatkową wentylację. Podbitka zabezpiecza konstrukcję dachu (zwłaszcza w części okapu) i stanowi finalnie o estetyce całej inwestycji. Montaż podsufitki dachowej Bud Mat jest szybki oraz łatwy a dostępne kolory idealnie komponują się z kolorystyką dachów. Podsufitka Bud Mat produkowana z wysokiej jakości materiału PVC jest estetyczna, wyjątkowo lekka i nie obciąża dodatkowo dachu. Występuje w wersji pełnej oraz perforowanej w kolorach. Nie wymaga malowania, jest odporna na czynniki atmosferyczne oraz na ewentualne działania pleśni oraz grzybów, dlatego została objęta 25-letnim okresem gwarancji.

Bud Mat Podbitka PCV

Bud Mat Podbitka metalowa (stal)

W odróżnieniu od produktów plastikowych podsufitka metalowa nie odkształca się pod wpływem warunków atmosferycznych i nie traci walorów estetycznych. Nowatorski kształt wraz z drewnopodobną powłoką i embosowaną strukturą, zapewniają piękny wygląd tradycyjnego drewnianego wykończenia dachu. Dodatkowo dzięki zastosowanej perforacji podsufitka umożliwia wentylację przestrzeni podokapowej i kalenicowej. Podsufitka metalowa Bud Mat nie wymaga okresowej konserwacji. Jest doskonale zabezpieczona przed korozją. Produkowana jest z blach z powłoką poliestrową w sześciu kolorach jednolitych i siedmiu wersjach odcieni drewnopodobnych. Dzięki temu podsufitka stalowa Bud Mat stała się jedną z najczęściej wybieranych podbitek w Łodzi.

Bud Mat Podbitka metalowa (stal)

Najtańsza oferta na podbitki Bud Mat w Gdańsku

W hurtowni Ambit w Gdańsku sprzedajemy dachy od 1992 roku, a nasza wykwalifikowana ekipa posiada ponad 25-letnie doświadczenie. Skorzystaj nieodpłatnie z porady naszego specjalisty, który wyliczy dla Ciebie kompletny dach zrealizowany z użyciem podbitki dachowej Bud Mat, wskaże alternatywne modele i producentów oraz pomoże w:
  • Darmowa, pełna wycena kosztu pokrycia
  • Profesjonalne doradztwo w zakresie podbitek dachowych
  • Korzystna oferta zakupu podbitek dachowych Bud Mat w Gdańsku
  • Zapewniamy wykonawstwo dachu przez solidne ekipy dekarskie w Gdańsku

Sprawdź dlaczego opłaca się nabyć podbitkę dachową Bud Mat w punkcie Ambit w Gdańsku.
Wypełnij formularz wyceny, a nasz ekspert sporządzi najkorzystniejszą wycenę:

Wycena dachu w 24h Otrzymasz najlepszą cenę na Bud Mat w Gdańsku

Wypełnij poniższy formularz i otrzymaj bezpłatną kosztorys
podbitki dachowej Bud Mat

Producenci podbitek dachowych w Gdańsku

Współpracujemy jedynie z 3 najlepszymi producentami podbitek dachowych do wyboru w Gdańsku: