Warianty podbitek dachowych Bud Mat

Prezentujemy modele z zakresu podbitek dachowych producenta Bud Mat
dostępne w Krakowie w Dekke Kraków.

Bud Mat Kraków

Bud Mat Podbitka PCV

Zastosowanie podsufitki pozwala na szybkie i efektowne wykończenie pokrycia dachowego oraz na jego dodatkową wentylację. Podbitka zabezpiecza konstrukcję dachu (zwłaszcza w części okapu) i stanowi finalnie o estetyce całej inwestycji. Montaż podsufitki dachowej Bud Mat jest szybki oraz łatwy a dostępne kolory idealnie komponują się z kolorystyką dachów. Podsufitka Bud Mat produkowana z wysokiej jakości materiału PVC jest estetyczna, wyjątkowo lekka i nie obciąża dodatkowo dachu. Występuje w wersji pełnej oraz perforowanej w kolorach. Nie wymaga malowania, jest odporna na czynniki atmosferyczne oraz na ewentualne działania pleśni oraz grzybów, dlatego została objęta 25-letnim okresem gwarancji.

Bud Mat Podbitka PCV

Bud Mat Podbitka metalowa (stal)

W odróżnieniu od produktów plastikowych podsufitka metalowa nie odkształca się pod wpływem warunków atmosferycznych i nie traci walorów estetycznych. Nowatorski kształt wraz z drewnopodobną powłoką i embosowaną strukturą, zapewniają piękny wygląd tradycyjnego drewnianego wykończenia dachu. Dodatkowo dzięki zastosowanej perforacji podsufitka umożliwia wentylację przestrzeni podokapowej i kalenicowej. Podsufitka metalowa Bud Mat nie wymaga okresowej konserwacji. Jest doskonale zabezpieczona przed korozją. Produkowana jest z blach z powłoką poliestrową w sześciu kolorach jednolitych i siedmiu wersjach odcieni drewnopodobnych. Dzięki temu podsufitka stalowa Bud Mat stała się jedną z najczęściej wybieranych podbitek w Łodzi.

Bud Mat Podbitka metalowa (stal)

Gdzie kupić podbitki Bud Mat w Krakowie

W firmie DEKKE Dachy - Kraków działamy w branży dachów juz 5 lat, a nasz wykwalifikowany personel ma ponad dziesięcioletnie doświadczenie. Skorzystaj całkowicie za darmo z pomocy naszego doradcy, który policzy dla Ciebie pokrycie dachowe wykonane z wykorzystaniem podbitki dachowej Bud Mat, zaproponuje podobne modele i producentów oraz zapewni:

  • Darmową, pełną wycenę kosztu pokrycia dachowego
  • Profesjonalne doradztwo w zakresie podbitek dachowych
  • Najkorzystniejszą ofertę kupna podbitek dachowych Bud Mat w Krakowie z wysokimi rabatami
  • Wykonanie inwestycji przez sprawdzone zespoły dekarskie w Krakowie

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Odwiedź nasz punkt lub napisz, a nasz doradca odpowie na pytania i zaproponuje bardzo korzystną kalkulację na podbitkę dachową Bud Mat.

Dekke Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Babińskiego 65
30-393 Kraków
http://dekke.pl/

Zadzwoń po wycenę

Zadzwoń i porozmawiaj z naszym sprzedawcą od pokryć z punktu Dekke,
uzyskaj najtańszą w Krakowie ofertę na podbitki dachowe Bud Mat na Twój dom

Dekke Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Babińskiego 65, Kraków

lub

Szukasz podbitki dachowej Bud Mat w innym mieście niż w Krakowie - zmień miasto

Nasi partnerzy od podbitek dachowych w Krakowie

Pracujemy wyłącznie z 3 najpopularniejszymi producentami podbitek dachowych dostępnych w Krakowie: