Warianty rynien stalowych Galeco

Prezentujemy produkty z kategorii rynien stalowych producenta Galeco
do kupienia w Łodzi w Grupa zakupowa PHD Sp. z o.o. Łódź.

Galeco Łódź

Galeco Galeco stal

Rynna stalowa Galeco produkowana jest ze skandynawskiej stali o wysokiej trwałości, którą dodatkowo zapewnia zastosowanie 4 warstw ochronnych. Zabezpieczają one rynny przed negatywnym wpływem czynników atmosferycznych, a grubość rdzenia stalowego wynosi 0,6 mm. Jest on dwustronnie cynkowany, pasywowany i pokryty ochronną i estetyczną powłoką organiczną. System Galeco STAL łódzcy dekarze cenią najbardziej za solidność wykonania oraz dostępność elementów usprawniających ich pracę. Narożniki regulowane i uszczelkowe, czy specjalne haki, sprawiają, że montaż jest czystą przyjemnością. Klienci za to chwalą sobie estetykę i wieloletnią gwarancję, która obowiązuje aż przez 30 lat.

Galeco Galeco stal kwadratowa

Galeco STAL2 to system rynnowy oparty na kwadratowym profilu rynny i rury spustowej. Rynna kwadratowa Galeco daje możliwość uzyskania nowoczesnego i estetycznego wyglądu domu z okapem. Jest to możliwe dzięki maskownicy podsufitkowej, zatrzaskiwanej na haki doczołowe, która zasłania przednią część rynny, dając tym samy efekt gładkiego wykończenia okapu. Takie rozwiązanie stało się niezwykle popularne w Łodzi, szczególnie w nowoczesnym budownictwie, które stawia na proste i nieskomplikowane formy.

W systemie rynnowym Galeco STAL2 rury spustowe również posiadają kwadratowy profil, prowadzone na zewnątrz elewacji są dodatkowym elementem estetycznym idealnie komponującym się z całością bryły nowoczesnego budynku. Po przejściu rurą spustową przez panel podsufitki pozostałe elementy pionu spustowego instalowane są tak samo jak elementy innych systemów rynnowych.

Galeco Luxocynk

Galeco LUXOCYNK to produkt oparty na rozwiązaniach systemu stalowego, wyprodukowany z najwyższej jakości stali ocynkowanej powleczonej organiczną warstwą zabezpieczającą oraz chromem tworząc stałą, solidną i zwartą powłokę, chroniącą stal przed korozją. LUXOCYNK to także nowoczesne rozwiązania w odprowadzaniu wody. Rynna cynkowa jest głębsza od dostępnych na rynku systemów, dzięki czemu gwarantuje wyższą wydajność w odprowadzaniu wody. Ogromną zaletą systemy LUXOCYNK jest pierwszy na rynku narożnik uniwersalny regulowany, maksymalnie skracający czas i koszt instalacji systemu rynnowego. Te cechy sprawiły, że coraz więcej domów oraz budynków przemysłowych realizowanych na terenie Łodzi oraz województwa łódzkiego wyposażonych jest właśnie w system Galeco LUXOCYNK.

Galeco Galeco bezokapowy

System BEZOKAPOWY Galeco to innowacyjny system rynnowy, dedykowany do montażu w ociepleniu budynków, które nie posiadają tradycyjnego okapu. System ten zawiera mnóstwo zalet, wśród których są m.in. szybki montaż i demontaż maskownicy (zapewnia łatwość czyszczenia rynny), 100% szczelność (system nie przecieka, dlatego bez obaw można montować go w ociepleniu budynku) oraz gwarancja na 10 lat. Doskonałym rozwiązaniem wspierającym jest również baza CAD udostępniona przez firmę Galeco, dzięki której architekci i projektanci w Łodzi mogą sprawdzić rysunki CAD z realizacji montażu rynien z systemu Galeco BEZOKAPOWY, a tym samym wzorować na sprawdzonych rozwiązaniach.

Galeco Galeco tytan-cynk

Galeco TYTAN-CYNK to system rynnowy blachy naturalnej o grubości 0,7 mm. Produkcja systemu opiera się na tradycyjnych metodach produkcji oraz montażu systemów z Tytan Cynku. Sposób łączenia elementów przez lutowanie lub klejenie sprawia, że system nie wymaga dodatkowych złączek i uszczelnień. Poprawnie skompletowany i zamontowany system rynnowy zapewni skuteczne i trwałe odwodnienie budynku.

Najlepsza cena na rynny Galeco w Łodzi

W hurtowni Grupy zakupowej PHD w Łodzi doświedczenie w branży dachów u naszych ekspertów to od kilkunastu lat. Skorzystaj nieodpłatnie z rady naszego specjalisty, który skalkuluje dla Ciebie kompletny dach zrealizowany z użyciem rynny stalowej Galeco, wskaże inne modele i producentów oraz zapewni:

  • Darmowa, pełna wycena kosztu pokrycia
  • Profesjonalne doradztwo w zakresie rynien stalowych
  • Korzystna oferta zakupu rynien stalowych Galeco w Łodzi
  • Wykonawstwo inwestycji przez solidne ekipy dekarskie w Łodzi

Sprawdź dlaczego opłaca się kupić rynnę stalową Galeco w firmie Grupa zakupowa PHD Sp. z o.o. w Łodzi.
Skontaktuj się z nami, a nasz ekspert zaproponuje bardzo korzystną kalkulację:

Wycena dachu w 24h Sprawdź najlepszą cenę na Galeco w Łodzi

Wypełnij poniższy formularz i otrzymaj bezpłatną kosztorys
rynny stalowej Galeco

* pola wymagane

Zadzwoń po wycenę
42 209 35 85

Zadzwoń i porozmawiaj z naszym sprzedawcą od pokryć z punktu Grupa zakupowa PHD Sp. z o.o.,
uzyskaj najtańszą w Łodzi ofertę na rynny stalowe Galeco na Twój dach

Producenci rynien stalowych w Łodzi

Współpracujemy jedynie z 3 najbardziej solidnymi producentami rynien stalowych do wyboru w Łodzi: