Warianty wełen mineralnych Climowool

Poniżej prezentujemy dostępne modele z zakresu wełen mineralnych producenta Climowool
dostępne w Łodzi w DachDesign Łódź.

Climowool Łódź

Climowool DF 33

DF 33 to mata z mineralnej wełny szklanej stosowana do izolacji cieplnej i akustycznej dachów skośnych w układzie jedno- i dwuwarstwowym, poddaszy nieużytkowych, w budownictwie szkieletowym, a także stropów między legarami, sufitów podwieszanych a nawet lekkich ścianek działowych. Mata Climowool DF 33 to produkt posiadający jeden z najlepszych współczynników przewodzenia ciepła λD = 0,033 W/(m × K) w Polsce. Ponadto mata wykonana jest z materiału niepalnego, z klasą reakcji na ogień A1 wg EN 13501-1. Maty firmy Climowool znajdują się w 3 najlepiej ocenianych produktów do ociepleń dachów skośnych. W Łodzi marka Climowool zajmuje jedną z najwyższych pozycji w sprzedaży wełny mineralnej. 

Climowool DF 33

Climowool DF 35

Wełny Climowool to mineralne wełny szklane, które wytwarzane są z bazaltu. Jest to doskonały materiał nie tylko do termoizolacji, ale także izolacji akustycznej oraz ochrony przeciw rozprzestrzenianiu pożaru, gdyż są one niepalne. Climowool oferuje swoim klientom maty o najwyższej jakości w różnych rozmiarach, dzięki czemu maty mogą być dostosowane do każdego dachu. Maty Climowool oferowane są w grubościach od 50 do 200 mm i mogą być wykorzystane zarówno na dachach skośnych jak i w budownictwie szkieletowym, stropach między legarami, sufitach podwieszanych, a także w lekkich ściankach działowych.

Climowool DF 35

Climowool DF 1

DF 1 to mata z mineralnej wełny szklanej bardzo dobrej jakości. Jest to jeden z najczęściej kupowanych w Łodzi produktów Climowool. Mata DF 1 zapewnia nie tylko doskonałą termoizolację, ale również izolację akustyczną. Maty DF 1 dostępne są w różnych rozmiarach oraz grubościach, co pozwala dobrać optymalny produkt zgodny z wymogami inwestora. Produkty Climowool charakteryzują się najwyższą jakością oraz przystępną ceną.

Najtańsza oferta na wełny mineralne Climowool w Łodzi

W hurtowni DachDesign w Łodzi nasi sprzedawcy zajmują się dachami juz 10 lat. Skorzystaj całkowicie za darmo z pomocy naszego doradcy, który policzy dla Ciebie pokrycie dachowe wykonane z wykorzystaniem wełny mineralnej Climowool, zaproponuje alternatywne modele i producentów oraz zapewni:

  • Nieodpłatna, pełna kalkulacja kosztu dachu
  • Profesjonalne doradztwo w zakresie wełen mineralnych
  • Najlepsza oferta kupna wełen mineralnych Climowool w Łodzi
  • Realizacja pokrycia przez najsolidniejsze zespoły dekarskie w Łodzi

Zobacz dlaczego najkorzystniej zakupić wełnę mineralną Climowool w hurtowni DachDesign w Łodzi.
Zadzwoń do nas lub napisz, a nasz doradca przygotuje najlepszą ofertę:

Kalkulacja dachu w 24h Otrzymaj najtańszą ofertę na Climowool w Łodzi

Wypełnij poniżej formularz i otrzymaj bezpłatną wycenę
wełny mineralnej Climowool

Wypełnij dane do wyceny

Zadzwoń po wycenę
42 209 35 85

Zadzwoń i porozmawiaj z naszym specjalistą od pokryć dachowych z firmy DachDesign,
uzyskaj najlepszą w Łodzi ofertę na wełny mineralne Climowool na Twój dom

Nasi partnerzy od wełen mineralnych w Łodzi

Pracujemy wyłącznie z 2 najpopularniejszymi producentami wełen mineralnych do kupienia w Łodzi: