Warianty wełen mineralnych Climowool

Poniżej prezentujemy dostępne modele z zakresu wełen mineralnych producenta Climowool
z możliwością zakupu w Warszawie w Dachlux Warszawa.

Climowool Warszawa

Climowool DF 33

DF 33 to mata z mineralnej wełny szklanej stosowana do izolacji cieplnej i akustycznej dachów skośnych w układzie jedno- i dwuwarstwowym, poddaszy nieużytkowych, w budownictwie szkieletowym, a także stropów między legarami, sufitów podwieszanych a nawet lekkich ścianek działowych. Mata Climowool DF 33 to produkt posiadający jeden z najlepszych współczynników przewodzenia ciepła λD = 0,033 W/(m × K) w Polsce. Ponadto mata wykonana jest z materiału niepalnego, z klasą reakcji na ogień A1 wg EN 13501-1. Maty firmy Climowool znajdują się w 3 najlepiej ocenianych produktów do ociepleń dachów skośnych. W Łodzi marka Climowool zajmuje jedną z najwyższych pozycji w sprzedaży wełny mineralnej. 

Climowool DF 33

Climowool DF 35

Wełny Climowool to mineralne wełny szklane, które wytwarzane są z bazaltu. Jest to doskonały materiał nie tylko do termoizolacji, ale także izolacji akustycznej oraz ochrony przeciw rozprzestrzenianiu pożaru, gdyż są one niepalne. Climowool oferuje swoim klientom maty o najwyższej jakości w różnych rozmiarach, dzięki czemu maty mogą być dostosowane do każdego dachu. Maty Climowool oferowane są w grubościach od 50 do 200 mm i mogą być wykorzystane zarówno na dachach skośnych jak i w budownictwie szkieletowym, stropach między legarami, sufitach podwieszanych, a także w lekkich ściankach działowych.

Climowool DF 35

Climowool DF 1

DF 1 to mata z mineralnej wełny szklanej bardzo dobrej jakości. Jest to jeden z najczęściej kupowanych w Łodzi produktów Climowool. Mata DF 1 zapewnia nie tylko doskonałą termoizolację, ale również izolację akustyczną. Maty DF 1 dostępne są w różnych rozmiarach oraz grubościach, co pozwala dobrać optymalny produkt zgodny z wymogami inwestora. Produkty Climowool charakteryzują się najwyższą jakością oraz przystępną ceną.

Najniższa cena na wełny mineralne Climowool w Warszawie

W hurtowni DACHLUX Warszawa działamy w branży dachów od 1995 roku, a nasz zespół doradców ma bardzo duże doświadczenie. Skorzystaj bez żadnej opłaty z pomocy eksperta Dachlux, który policzy dla inwestora pokrycie dachowe wykonane z wykorzystaniem wełny mineralnej Climowool, zaproponuje inne modele i producentów oraz wyręczy w:
  • Darmowa, pełna wycena kosztu pokrycia
  • Profesjonalne doradztwo w zakresie wełen mineralnych
  • Najtańsza oferta kupna wełen mineralnych Climowool w Warszawie
  • Realizacja pokrycia przez sprawdzone zespoły dekarskie w Warszawie

Zobacz dlaczego warto zakupić wełnę mineralną Climowool w hurtowni Dachlux w Warszawie.
Wypełnij formularz wyceny, a nasz doradca przygotuje najlepszą ofertę:

Kalkulacja dachu w 24h Otrzymaj najtańszą ofertę na Climowool w Warszawie

Wypełnij poniżej formularz i otrzymaj bezpłatną i kompletną cenę
wełny mineralnej Climowool

Partnerzy od wełen mineralnych w Warszawie

Pracujemy tylko z 2 najpopularniejszymi producentami wełen mineralnych do kupienia w Warszawie: