Modele wełen mineralnych Isover

Poniżej przedstawiamy produkty z kategorii wełen mineralnych producenta Isover
dostępne w Łodzi w DachDesign Łódź.

Isover Łódź

Isover Super-Mata

Super Mata to produkt paroprzepuszczalny, który zapewnia odpowiedni mikroklimat pomieszczeń. Jest stosowana wszędzie tam, gdzie konstrukcja ogranicza możliwości stosowania materiału izolacyjnego o większej grubości. Produkt otrzymał godło Teraz Polska, który potwierdza najwyższą jakość polskich produktów. Super Mata w Łodzi jest niezwykle popularna. Doskonale nadaje się do domów jednorodzinnych.

Isover Profit-Mata

Wełna w rolkach otrzymywana z włókien szklanych, przeznaczona do ocieplania dachów skośnych, z rodziny innowacyjnych produktów o najniższych w swojej klasie współczynnikach lambda. Profit Mata to produkt samonośny – nie wymaga sznurkowania, dzięki czemu jest łatwa w montażu i ekonomiczna. Docenili to łódzcy dekarze, którzy uznają produkty Isover za jedne z najlepszych na polskim rynku. 

Isover Uni-Mata

Wełna szklana w postaci zrolowanej maty do izolacji termicznej, montowana pomiędzy krokwiami lub inną konstrukcją wsporczą. Uni mata jest jedną z najpopularniejszych mat z wełny szklanej w Polsce. Stosowana jest jako izolacja cieplna i akustyczna: poddaszy użytkowych i nieużytkowych, stropodachów wentylowanych, podłóg i stropów pomiędzy legarami, a także drewnianych i stalowych konstrukcji szkieletowych.

Isover Uni-Mata Plus

Mata z wełny mineralnej otrzymanej z włókien szklanych, o podwyższonych właściwościach termicznych i sprężystości. Uni Mata Plus to uniwersalna mata doskonale sprawdzająca się we wszystkich typowych aplikacjach. Posiada współczynnik przewodności cieplnej 0,038 W/mK. Uni Mata Plus zyskuje coraz więcej użytkowników w województwie łódzkim dzięki swoim doskonałym właściwościom termoizolacyjnym.

Najniższa cena na wełny mineralne Isover w Łodzi

W ramach firmy DachDesign w Łodzi doświedczenie w branży dachów u naszych ekspertów to od kilkunastu lat. Skorzystaj całkowicie za darmo z rady naszego doradcy, który skalkuluje dla Ciebie pokrycie dachowe wykonane z użyciem wełny mineralnej Isover, zaproponuje inne modele i producentów oraz zapewni:

  • Darmowa, pełna wycena kosztu pokrycia
  • Profesjonalne doradztwo w zakresie wełen mineralnych
  • Korzystna oferta zakupu wełen mineralnych Isover w Łodzi
  • Realizacja pokrycia przez solidne ekipy dekarskie w Łodzi

Sprawdź dlaczego opłaca się zakupić wełnę mineralną Isover w hurtowni DachDesign w Łodzi.
Zadzwoń do nas lub napisz, a nasz ekspert przygotuje najlepszą ofertę:

Wycena dachu w 24h Otrzymaj najlepszą cenę na Isover w Łodzi

Wypełnij poniższy formularz i otrzymaj bezpłatną kosztorys
wełny mineralnej Isover

Wypełnij dane do wyceny

Zadzwoń po wycenę
42 209 35 85

Zadzwoń i porozmawiaj z naszym specjalistą od pokryć dachowych z firmy DachDesign,
uzyskaj najlepszą w Łodzi ofertę na wełny mineralne Isover na Twój dach

Nasi partnerzy od wełen mineralnych w Łodzi

Współpracujemy wyłącznie z 2 najbardziej solidnymi producentami wełen mineralnych dostępnych w Łodzi: