Modele wełen mineralnych Isover

Poniżej przedstawiamy modele z zakresu wełen mineralnych producenta Isover
dostępne w Warszawie w Dachlux Białołęka Warszawa.

Isover Warszawa

Isover Super-Mata

Super Mata to produkt paroprzepuszczalny, który zapewnia odpowiedni mikroklimat pomieszczeń. Jest stosowana wszędzie tam, gdzie konstrukcja ogranicza możliwości stosowania materiału izolacyjnego o większej grubości. Produkt otrzymał godło Teraz Polska, który potwierdza najwyższą jakość polskich produktów. Super Mata w Łodzi jest niezwykle popularna. Doskonale nadaje się do domów jednorodzinnych.

Isover Profit-Mata

Wełna w rolkach otrzymywana z włókien szklanych, przeznaczona do ocieplania dachów skośnych, z rodziny innowacyjnych produktów o najniższych w swojej klasie współczynnikach lambda. Profit Mata to produkt samonośny – nie wymaga sznurkowania, dzięki czemu jest łatwa w montażu i ekonomiczna. Docenili to łódzcy dekarze, którzy uznają produkty Isover za jedne z najlepszych na polskim rynku. 

Isover Uni-Mata

Wełna szklana w postaci zrolowanej maty do izolacji termicznej, montowana pomiędzy krokwiami lub inną konstrukcją wsporczą. Uni mata jest jedną z najpopularniejszych mat z wełny szklanej w Polsce. Stosowana jest jako izolacja cieplna i akustyczna: poddaszy użytkowych i nieużytkowych, stropodachów wentylowanych, podłóg i stropów pomiędzy legarami, a także drewnianych i stalowych konstrukcji szkieletowych.

Isover Uni-Mata Plus

Mata z wełny mineralnej otrzymanej z włókien szklanych, o podwyższonych właściwościach termicznych i sprężystości. Uni Mata Plus to uniwersalna mata doskonale sprawdzająca się we wszystkich typowych aplikacjach. Posiada współczynnik przewodności cieplnej 0,038 W/mK. Uni Mata Plus zyskuje coraz więcej użytkowników w województwie łódzkim dzięki swoim doskonałym właściwościom termoizolacyjnym.

Gdzie kupić wełny mineralne Isover w Warszawie

W firmie DACHLUX Warszawa doradzamy naszym Klientom w sprawach pokryć już dwadzieścia pięć lat, a nasza wykwalifikowana ekipa ma ogromne doświadczenie. Skorzystaj całkowicie za darmo z pomocy doradcy Dachlux, który policzy dla inwestora kompletny dach zrealizowany z wykorzystaniem wełny mineralnej Isover, wskaże inne modele i producentów oraz wyręczy w:

 • Nieodpłatną, pełną kalkulację kosztu pokrycia
 • Profesjonalne doradztwo w zakresie wełen mineralnych
 • Najtańszą ofertę kupna wełen mineralnych Isover w Warszawie z wysokimi rabatami
 • Wykonanie inwestycji przez sprawdzone zespoły dekarskie w Warszawie

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Wyślij e-mail, a nasz doradca udzieli odpowiedzi na pytania i zaproponuje bardzo korzystną kalkulację na wełnę mineralną Isover.

DACHLUX ALFA - Białołęka
ul. Płochocińska (wjazd od ul. Kobiałka)
03-044 Warszawa

Isover - zdjęcia realizacji

Obejrzyj poniżej wyselekcjonowane obiekty referencyjne wełen mineralnych Isover

Napisz do nas

     Szukasz wełny mineralnej Isover w innym mieście niż w Warszawie - zmień miasto

     Nasi partnerzy od wełen mineralnych w Warszawie

     Pracujemy wyłącznie z 1 najpopularniejszymi producentami wełen mineralnych dostępnych w Warszawie: