Modele okien dachowych Roto

Poniżej znajdują się produkty z kategorii okien dachowych producenta Roto
dostępne w Warszawie w Dachlux Białołęka Warszawa.

Roto Warszawa

Roto Designo R4

Designo R4 to obrotowe okna dachowe z osią obrotu w ½ wysokości. Okna Designo R4 są doskonałym uzupełnieniem okien Designo R7 w miejscach trudno dostępnych. Do obsługi wysoko zamontowanych okien dachowych można zastosować drążek teleskopowy. Okna Designo R4 zapewniają optymalne doświetlenie i wentylację poddasza. Dostępne są w 7 najpopularniejszych rozmiarach, zarówno w wersji PVC jak i drewnianej. Designo R4 stały się jednymi z najpopularniejszych okien dachowych w Łodzi. 

Roto Designo R7

Okno wysokoosiowe Designo R7 wyróżnia się w stosunku do tradycyjnego okna obrotowego lepszą funkcjonalnością oraz wyższym komfortem obsługi. Oś obrotu okna umieszczona jest w ¾ wysokości, dzięki czemu otwarte skrzydło „nie wchodzi do pomieszczenia”, zapewniając w ten sposób swobodny dostęp do otwartego okna w pozycji wyprostowanej. Zastosowanie okuć Roto umożliwia obrót okna o 120° (pozycja do mycia), dzięki czemu łatwo jest je utrzymać w nienagannej czystości. Okna Roto są bardzo cenione przez łódzkich dekarzy za rozwiązania, które ułatwiają im pracę. Jednym z takich rozwiązań jest możliwość regulacji pomontażowej – likwidacja przekoszeń powstałych wskutek pracy więźby dachowej.

Roto Designo R6

To klasyczne rozwiązanie, posiadające oś obrotu w połowie wysokości, obsługiwane jedną klamką znajdującą się u dołu okna. Okno charakteryzuje się nowoczesnym wzornictwem oblachowania zewnętrznego w wyjątkowej kolorystyce antracyt metallic oraz obniżonym montażem w dachu. Zaletą okna dachowego Designo R6 jest seryjnie zamontowany termo-blok WD, poprawiający parametry izolacyjne okna o 15%, dzięki czemu okna te są często wybierane przez łódzkich inwestorów. Zaleta okien R6 jest również, podobnie jak w innych oknach Roto, możliwość regulacji pomontażowej, która pozwala na likwidację przekoszeń powstałych w wyniku pracy więźby dachowej.

Roto Designo R8

Uchylno-wysokoosiowe okno dachowe Designo R8 dzięki zastosowaniu specjalnych okuć posiada dwa systemy otwierania sterowane jedną klamką. Pozycja uchylna skrzydła to bezpieczny i wygodny dostęp do otwartego okna. Pozycja wysokoosiowa w ¾ wysokości okna to efektywne wietrzenie i możliwość wyglądania przez otwarte okno w pozycji wyprostowanej. Bezpieczeństwo zapewnia automatyczna blokada okna w pozycji do mycia. Okno R8 dostępne jest w dziesięciu rozmiarach z różnymi pakietami szybowymi. 

Roto Designo RotoTronic

W miejscach trudno dostępnych i w połączeniach wielokrotnych doskonale sprawdzają się okna obrotowe Designo R4 RotoTronic. Wyposażone są one w napęd elektryczny, pozwalający na obsługę okna za pomocą przełącznika umieszczonego w ścianie (RotoTronic E), pilota (RotoTronic EF) lub z modułem solarnym (RotoTronic SF). Czujnik deszczu dostępny jest w standardzie i zleca ich automatyczne zamknięcie w przypadku wystąpienia opadów. Okno RotoTronic jest fabrycznie przystosowane do współpracy z roletami zewnętrznymi ZRO w wersji E (sterowane przełącznikiem). Obsługa rolety pilotem następuje poprzez sterownik okna (tylko w wersji RotoTronic EF). Okno RotoTronic można podłączyć do sieci systemu inteligentnego budynku poprzez zastosowanie przełącznika bezpotencjałowego (przekaźnika). Przełączniki dostarcza producent systemów inteligentnych budynków. Okna elektryczne w Łodzi stają się normą. Nowoczesne budownictwo wymaga nowoczesnych rozwiązań o najwyższej jakości, a takie właśnie może zaoferować Roto.

Roto RotoComfort i8

Okno Roto Comfort i8 jest pierwszym w pełni automatycznym oknem uchylno-wysokoosiowym, w którym napęd okna został całkowicie zintegrowany z jego konstrukcją, pozostając niewidocznym dla użytkownika poddasza. Obsługa okna jest możliwa za pomocą przełącznika, pilota, smartfona bądź tabletu. Dodatkowo okno otwiera się szybciej niż w innych tradycyjnych modelach okien dachowych zdalnie sterowanych i dostępne jest z niskoemisyjnym pakietem szybowym, który pozwala oszczędzać energię.

Roto Roto Q

Roto Q to nowoczesne okna obrotowe – nowość w ofercie firmy Roto. Okna Roto Q stały się hitem na łódzkim rynku. Docenili je zarówno inwestorzy, jak i dekarze. Roto Q dostępne są w różnych rozmiarach, wykonane z drewna jak i PCV z różnymi pakietami szybowymi. Dostępne są także w wersji Tornic – sterowania elektronicznego. Okna Roto Q są niezwykle łatwe w montażu dzięki specjalnemu systemowi „klik”. Niemiecka technologia i polskie wykonanie to gwarancja lepszej jakości życia codziennego, które zapewnione jest m.in. dzięki 15-letniej gwarancji – jednej z najdłuższych na rynku.

Gdzie kupić okna dachowe Roto w Warszawie

W firmie Dachlux Warszawa doradzamy naszym Klientom w sprawach pokryć juz 23 lata, a nasza wykwalifikowana ekipa posiada ogromne doświadczenie. Skorzystaj całkowicie za darmo z rady doradcy Dachlux, który skalkuluje dla Ciebie kompletny dach zrealizowany z użyciem okna dachowego Roto, wskaże alternatywne modele i producentów oraz pomoże w:

 • Darmową, pełną wycenę kosztu pokrycia dachowego
 • Profesjonalne doradztwo w zakresie okien dachowych
 • Najkorzystniejszą ofertę zakupu okien dachowych Roto w Warszawie z wysokimi rabatami
 • Wykonanie inwestycji przez najlepsze ekipy dekarskie w Warszawie

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Skontaktuj się z nami, a nasz doradca odpowie na pytania i zaproponuje bardzo korzystną kalkulację na okno dachowe Roto.

DACHLUX ALFA - Białołęka
ul. Płochocińska (wjazd od ul. Kobiałka)
03-044 Warszawa

Roto - realizacje

Obejrzyj poniżej wybrane zdjęcia z realizacji okien dachowych Roto

Napisz do nas

     Szukasz okna dachowego Roto w innym mieście niż w Warszawie - zmień miasto

     Nasi partnerzy od okien dachowych w Warszawie

     Współpracujemy wyłącznie z 1 najbardziej solidnymi producentami okien dachowych dostępnych w Warszawie: