Warianty wełen mineralnych Climowool

Poniżej prezentujemy dostępne modele z zakresu wełen mineralnych producenta Climowool
dostępne w Rzeszowie w Dekke Rzeszów.

Climowool Rzeszów

Climowool DF 33

DF 33 to mata z mineralnej wełny szklanej stosowana do izolacji cieplnej i akustycznej dachów skośnych w układzie jedno- i dwuwarstwowym, poddaszy nieużytkowych, w budownictwie szkieletowym, a także stropów między legarami, sufitów podwieszanych a nawet lekkich ścianek działowych. Mata Climowool DF 33 to produkt posiadający jeden z najlepszych współczynników przewodzenia ciepła λD = 0,033 W/(m × K) w Polsce. Ponadto mata wykonana jest z materiału niepalnego, z klasą reakcji na ogień A1 wg EN 13501-1. Maty firmy Climowool znajdują się w 3 najlepiej ocenianych produktów do ociepleń dachów skośnych. W Łodzi marka Climowool zajmuje jedną z najwyższych pozycji w sprzedaży wełny mineralnej. 

Climowool DF 33

Climowool DF 35

Wełny Climowool to mineralne wełny szklane, które wytwarzane są z bazaltu. Jest to doskonały materiał nie tylko do termoizolacji, ale także izolacji akustycznej oraz ochrony przeciw rozprzestrzenianiu pożaru, gdyż są one niepalne. Climowool oferuje swoim klientom maty o najwyższej jakości w różnych rozmiarach, dzięki czemu maty mogą być dostosowane do każdego dachu. Maty Climowool oferowane są w grubościach od 50 do 200 mm i mogą być wykorzystane zarówno na dachach skośnych jak i w budownictwie szkieletowym, stropach między legarami, sufitach podwieszanych, a także w lekkich ściankach działowych.

Climowool DF 35

Climowool DF 1

DF 1 to mata z mineralnej wełny szklanej bardzo dobrej jakości. Jest to jeden z najczęściej kupowanych w Łodzi produktów Climowool. Mata DF 1 zapewnia nie tylko doskonałą termoizolację, ale również izolację akustyczną. Maty DF 1 dostępne są w różnych rozmiarach oraz grubościach, co pozwala dobrać optymalny produkt zgodny z wymogami inwestora. Produkty Climowool charakteryzują się najwyższą jakością oraz przystępną ceną.

Gdzie kupić Climowool DF 33 w Rzeszowie

W hurtowni Dekke Rzeszów działamy w branży dachów od pięciu lat, a nasz wykwalifikowany personel posiada ponad 10-letnie doświadczenie. Skorzystaj całkowicie za darmo ze wskazówek naszego doradcy, który przeliczy dla Ciebie kompletny dach zrealizowany z wykorzystaniem wełny mineralnej Climowool DF 33, wskaże podobne modele i producentów oraz zagwarantuje:

 • Nieodpłatną, pełną kalkulację kosztu pokrycia dachowego
 • Profesjonalne doradztwo w zakresie wełen mineralnych
 • Najlepszą ofertę zakupu wełen mineralnych Climowool w Rzeszowie z wysokimi rabatami
 • Wykonanie inwestycji przez najlepsze ekipy dekarskie w Rzeszowie

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Odwiedź nasz punkt lub napisz, a nasz doradca udzieli odpowiedzi na pytania i zaproponuje bardzo korzystną kalkulację na wełnę mineralną Climowool DF 33.

Dekke Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Podkarpacka 37
35-001 Rzeszów

Climowool DF 33 - zdjęcia realizacji

Obejrzyj poniżej najlepsze realizacje wełen mineralnych Climowool DF 33

Napisz do nas

     Szukasz wełny mineralnej Climowool w innym mieście niż w Rzeszowie - zmień miasto

     Nasi partnerzy od wełen mineralnych w Rzeszowie

     Pracujemy wyłącznie z 1 najpopularniejszymi producentami wełen mineralnych do wyboru w Rzeszowie: