Warianty wełen mineralnych Climowool

Poniżej prezentujemy dostępne modele z zakresu wełen mineralnych producenta Climowool
do kupienia w Krakowie w Dekke Kraków.

Climowool Kraków

Climowool DF 33

DF 33 to mata z mineralnej wełny szklanej stosowana do izolacji cieplnej i akustycznej dachów skośnych w układzie jedno- i dwuwarstwowym, poddaszy nieużytkowych, w budownictwie szkieletowym, a także stropów między legarami, sufitów podwieszanych a nawet lekkich ścianek działowych. Mata Climowool DF 33 to produkt posiadający jeden z najlepszych współczynników przewodzenia ciepła λD = 0,033 W/(m × K) w Polsce. Ponadto mata wykonana jest z materiału niepalnego, z klasą reakcji na ogień A1 wg EN 13501-1. Maty firmy Climowool znajdują się w 3 najlepiej ocenianych produktów do ociepleń dachów skośnych. W Łodzi marka Climowool zajmuje jedną z najwyższych pozycji w sprzedaży wełny mineralnej. 

Climowool DF 33

Climowool DF 35

Wełny Climowool to mineralne wełny szklane, które wytwarzane są z bazaltu. Jest to doskonały materiał nie tylko do termoizolacji, ale także izolacji akustycznej oraz ochrony przeciw rozprzestrzenianiu pożaru, gdyż są one niepalne. Climowool oferuje swoim klientom maty o najwyższej jakości w różnych rozmiarach, dzięki czemu maty mogą być dostosowane do każdego dachu. Maty Climowool oferowane są w grubościach od 50 do 200 mm i mogą być wykorzystane zarówno na dachach skośnych jak i w budownictwie szkieletowym, stropach między legarami, sufitach podwieszanych, a także w lekkich ściankach działowych.

Climowool DF 35

Climowool DF 1

DF 1 to mata z mineralnej wełny szklanej bardzo dobrej jakości. Jest to jeden z najczęściej kupowanych w Łodzi produktów Climowool. Mata DF 1 zapewnia nie tylko doskonałą termoizolację, ale również izolację akustyczną. Maty DF 1 dostępne są w różnych rozmiarach oraz grubościach, co pozwala dobrać optymalny produkt zgodny z wymogami inwestora. Produkty Climowool charakteryzują się najwyższą jakością oraz przystępną ceną.

Gdzie kupić Climowool DF 33 w Krakowie

W firmie Dekke z Krakowa  doradzamy naszym Klientom w sprawach pokryć juz 5 lat, a nasza wykwalifikowana ekipa zdobyła kilkunastoletnie doświadczenie. Skorzystaj nieodpłatnie z pomocy naszego specjalisty, który policzy dla Ciebie dach wykonany z wykorzystaniem wełny mineralnej Climowool DF 33, zaoferuje podobne modele i producentów oraz zapewni:

 • Nieodpłatną, pełną kalkulację kosztu dachu
 • Profesjonalne doradztwo w zakresie wełen mineralnych
 • Najlepszą ofertę zakupu wełen mineralnych Climowool w Krakowie z wysokimi rabatami
 • Wykonanie dachu przez solidne ekipy dekarskie w Krakowie

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Skontaktuj się z nami, a nasz doradca udzieli odpowiedzi na pytania i sporządzi najkorzystniejszą wycenę na wełnę mineralną Climowool DF 33.

Dekke Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Babińskiego 65
30-393 Kraków

Climowool DF 33 - realizacje

Zobacz niżej najciekawsze zdjęcia wełen mineralnych Climowool DF 33

Napisz do nas

     Szukasz wełny mineralnej Climowool w innym mieście niż w Krakowie - zmień miasto

     Producenci wełen mineralnych w Krakowie

     Pracujemy jedynie z 1 liczącymi się producentami wełen mineralnych do kupienia w Krakowie: