Modele wełen mineralnych Climowool

Poniżej znajdują się produkty z kategorii wełen mineralnych producenta Climowool
z możliwością zakupu w Gdańsku w Ambit Gdańsk.

Climowool Gdańsk

Climowool DF 33

DF 33 to mata z mineralnej wełny szklanej stosowana do izolacji cieplnej i akustycznej dachów skośnych w układzie jedno- i dwuwarstwowym, poddaszy nieużytkowych, w budownictwie szkieletowym, a także stropów między legarami, sufitów podwieszanych a nawet lekkich ścianek działowych. Mata Climowool DF 33 to produkt posiadający jeden z najlepszych współczynników przewodzenia ciepła λD = 0,033 W/(m × K) w Polsce. Ponadto mata wykonana jest z materiału niepalnego, z klasą reakcji na ogień A1 wg EN 13501-1. Maty firmy Climowool znajdują się w 3 najlepiej ocenianych produktów do ociepleń dachów skośnych. W Łodzi marka Climowool zajmuje jedną z najwyższych pozycji w sprzedaży wełny mineralnej. 

Climowool DF 33

Climowool DF 35

Wełny Climowool to mineralne wełny szklane, które wytwarzane są z bazaltu. Jest to doskonały materiał nie tylko do termoizolacji, ale także izolacji akustycznej oraz ochrony przeciw rozprzestrzenianiu pożaru, gdyż są one niepalne. Climowool oferuje swoim klientom maty o najwyższej jakości w różnych rozmiarach, dzięki czemu maty mogą być dostosowane do każdego dachu. Maty Climowool oferowane są w grubościach od 50 do 200 mm i mogą być wykorzystane zarówno na dachach skośnych jak i w budownictwie szkieletowym, stropach między legarami, sufitach podwieszanych, a także w lekkich ściankach działowych.

Climowool DF 35

Climowool DF 1

DF 1 to mata z mineralnej wełny szklanej bardzo dobrej jakości. Jest to jeden z najczęściej kupowanych w Łodzi produktów Climowool. Mata DF 1 zapewnia nie tylko doskonałą termoizolację, ale również izolację akustyczną. Maty DF 1 dostępne są w różnych rozmiarach oraz grubościach, co pozwala dobrać optymalny produkt zgodny z wymogami inwestora. Produkty Climowool charakteryzują się najwyższą jakością oraz przystępną ceną.

Gdzie kupić Climowool DF 33 w Gdańsku

W hurtowni Ambit Dachy - Gdańsk działamy w branży dachów dwóch dekad, a nasz wykwalifikowany personel ma ponad dwudziestopięcioletni doświadczenie. Skorzystaj bez żadnej opłaty z porady naszego eksperta, który wyliczy dla Ciebie pokrycie dachowe wykonane z użyciem wełny mineralnej Climowool DF 33, zaproponuje alternatywne modele i producentów oraz pomoże w:

 • Darmową, pełną wycenę kosztu materiału na dach
 • Profesjonalne doradztwo w zakresie wełen mineralnych
 • Najkorzystniejszą ofertę kupna wełen mineralnych Climowool w Gdańsku z wysokimi rabatami
 • Realizację pokrycia przez najsolidniejsze zespoły dekarskie w Gdańsku

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Odwiedź nasz punkt lub napisz, a nasz ekspert odpowie na pytania i przygotuje najlepszą ofertę na wełnę mineralną Climowool DF 33.

Ambit Jan Zielonkowski i wspólnicy sp. j.
ul. Cementowa 5-9
80-298 Gdańsk

Climowool DF 33 - realizacje

Zobacz niżej wybrane zdjęcia z realizacji wełen mineralnych Climowool DF 33

Napisz do nas

     Szukasz wełny mineralnej Climowool w innym mieście niż w Gdańsku - zmień miasto

     Partnerzy od wełen mineralnych w Gdańsku

     Współpracujemy tylko z 1 najbardziej solidnymi producentami wełen mineralnych dostępnych w Gdańsku: