Warianty wełen mineralnych Isover

Poniżej prezentujemy dostępne produkty z kategorii wełen mineralnych producenta Isover
do kupienia w Gdańsku w Ambit Gdańsk.

Isover Gdańsk

Isover Super-Mata

Super Mata to produkt paroprzepuszczalny, który zapewnia odpowiedni mikroklimat pomieszczeń. Jest stosowana wszędzie tam, gdzie konstrukcja ogranicza możliwości stosowania materiału izolacyjnego o większej grubości. Produkt otrzymał godło Teraz Polska, który potwierdza najwyższą jakość polskich produktów. Super Mata w Łodzi jest niezwykle popularna. Doskonale nadaje się do domów jednorodzinnych.

Isover Profit-Mata

Wełna w rolkach otrzymywana z włókien szklanych, przeznaczona do ocieplania dachów skośnych, z rodziny innowacyjnych produktów o najniższych w swojej klasie współczynnikach lambda. Profit Mata to produkt samonośny – nie wymaga sznurkowania, dzięki czemu jest łatwa w montażu i ekonomiczna. Docenili to łódzcy dekarze, którzy uznają produkty Isover za jedne z najlepszych na polskim rynku. 

Isover Uni-Mata

Wełna szklana w postaci zrolowanej maty do izolacji termicznej, montowana pomiędzy krokwiami lub inną konstrukcją wsporczą. Uni mata jest jedną z najpopularniejszych mat z wełny szklanej w Polsce. Stosowana jest jako izolacja cieplna i akustyczna: poddaszy użytkowych i nieużytkowych, stropodachów wentylowanych, podłóg i stropów pomiędzy legarami, a także drewnianych i stalowych konstrukcji szkieletowych.

Isover Uni-Mata Plus

Mata z wełny mineralnej otrzymanej z włókien szklanych, o podwyższonych właściwościach termicznych i sprężystości. Uni Mata Plus to uniwersalna mata doskonale sprawdzająca się we wszystkich typowych aplikacjach. Posiada współczynnik przewodności cieplnej 0,038 W/mK. Uni Mata Plus zyskuje coraz więcej użytkowników w województwie łódzkim dzięki swoim doskonałym właściwościom termoizolacyjnym.

Gdzie kupić wełny mineralne Isover w Gdańsku

W hurtowni Ambit Jan Zielonkowski i wspólnicy sp. j. zajmujemy się dachami już dwadzieścia pięć lat, a nasza wykwalifikowana ekipa posiada ponad 25-letnie doświadczenie. Skorzystaj nieodpłatnie z rady naszego specjalisty, który skalkuluje dla Ciebie kompletny dach zrealizowany z użyciem wełny mineralnej Isover, wskaże inne modele i producentów oraz zagwarantuje:

 • Nieodpłatną, pełną kalkulację kosztu materiału na dach
 • Profesjonalne doradztwo w zakresie wełen mineralnych
 • Najlepszą ofertę zakupu wełen mineralnych Isover w Gdańsku z wysokimi rabatami
 • Wykonanie dachu przez najlepsze ekipy dekarskie w Gdańsku

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Odwiedź nasz punkt lub napisz, a nasz doradca udzieli odpowiedzi na pytania i sporządzi najkorzystniejszą wycenę na wełnę mineralną Isover.

Ambit Jan Zielonkowski i wspólnicy sp. j.
ul. Cementowa 5-9
80-298 Gdańsk

Isover - zdjęcia realizacji

Zobacz niżej wyselekcjonowane obiekty referencyjne wełen mineralnych Isover

Napisz do nas

     Szukasz wełny mineralnej Isover w innym mieście niż w Gdańsku - zmień miasto

     Producenci wełen mineralnych w Gdańsku

     Współpracujemy jedynie z 1 najbardziej solidnymi producentami wełen mineralnych do wyboru w Gdańsku: