Modele wełen mineralnych Isover

Poniżej przedstawiamy modele z zakresu wełen mineralnych producenta Isover
do kupienia w Krakowie w Dekke Kraków.

Isover Kraków

Isover Super-Mata

Super Mata to produkt paroprzepuszczalny, który zapewnia odpowiedni mikroklimat pomieszczeń. Jest stosowana wszędzie tam, gdzie konstrukcja ogranicza możliwości stosowania materiału izolacyjnego o większej grubości. Produkt otrzymał godło Teraz Polska, który potwierdza najwyższą jakość polskich produktów. Super Mata w Łodzi jest niezwykle popularna. Doskonale nadaje się do domów jednorodzinnych.

Isover Profit-Mata

Wełna w rolkach otrzymywana z włókien szklanych, przeznaczona do ocieplania dachów skośnych, z rodziny innowacyjnych produktów o najniższych w swojej klasie współczynnikach lambda. Profit Mata to produkt samonośny – nie wymaga sznurkowania, dzięki czemu jest łatwa w montażu i ekonomiczna. Docenili to łódzcy dekarze, którzy uznają produkty Isover za jedne z najlepszych na polskim rynku. 

Isover Uni-Mata

Wełna szklana w postaci zrolowanej maty do izolacji termicznej, montowana pomiędzy krokwiami lub inną konstrukcją wsporczą. Uni mata jest jedną z najpopularniejszych mat z wełny szklanej w Polsce. Stosowana jest jako izolacja cieplna i akustyczna: poddaszy użytkowych i nieużytkowych, stropodachów wentylowanych, podłóg i stropów pomiędzy legarami, a także drewnianych i stalowych konstrukcji szkieletowych.

Isover Uni-Mata Plus

Mata z wełny mineralnej otrzymanej z włókien szklanych, o podwyższonych właściwościach termicznych i sprężystości. Uni Mata Plus to uniwersalna mata doskonale sprawdzająca się we wszystkich typowych aplikacjach. Posiada współczynnik przewodności cieplnej 0,038 W/mK. Uni Mata Plus zyskuje coraz więcej użytkowników w województwie łódzkim dzięki swoim doskonałym właściwościom termoizolacyjnym.

Gdzie kupić wełny mineralne Isover w Krakowie

W firmie Dekke z Krakowa działamy w branży dachów już pięć lat, a nasz wykwalifikowany personel posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie. Skorzystaj nieodpłatnie ze wskazówek naszego specjalisty, który przeliczy dla Ciebie kompletny dach zrealizowany z wykorzystaniem wełny mineralnej Isover, wskaże inne modele i producentów oraz wyręczy w:

 • Nieodpłatną, pełną kalkulację kosztu dachu
 • Profesjonalne doradztwo w zakresie wełen mineralnych
 • Najtańszą ofertę kupna wełen mineralnych Isover w Krakowie z wysokimi rabatami
 • Wykonanie dachu przez najsolidniejsze zespoły dekarskie w Krakowie

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Skontaktuj się z nami, a nasz doradca udzieli odpowiedzi na pytania i sporządzi najkorzystniejszą wycenę na wełnę mineralną Isover.

Dekke Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Babińskiego 65
30-393 Kraków

Isover - zdjęcia realizacji

Przejrzyj najlepsze realizacje wełen mineralnych Isover

Napisz do nas

     Szukasz wełny mineralnej Isover w innym mieście niż w Krakowie - zmień miasto

     Producenci wełen mineralnych w Krakowie

     Pracujemy jedynie z 1 liczącymi się producentami wełen mineralnych do wyboru w Krakowie: